مکالمه انگلیسی درباره خرافات

مکالمه انگلیسی درباره خرافات

بارها پیش آمده بعد از عطسه زدن شخصی به ما میگوید یعنی صبر … بادیدن ساعت و دقیقه مشابه روی ساعت گوشی و یا دیدن گل قاصدک، حس یک امداد غیبی در ما به وجود می آورد تا به سرعت آرزو کنیم ولی آیا همه اینها یک اعتقادند یا فقط یک دلخوشی شیرین ؟.مکالمه انگلیسی درباره خرافات می‌تواند بحث سرگرم کننده ایی باشد چون در طول روز با بسیاری از این سوژه ها رو به رو می‌شویم .حتی نکته جالب این است که در بسیاری از مناطق و کشورهای دیگر نماد های دیگری را به فال نیک گرفته و به عنوان خرافات می‌شناسند؛ مانند نماد دریم اسکچر یا همان کابوس گیر، که مردم آفریقا برای دور شدن کابوس بد از نوزاد تازه متولد شده نمادی شبیه به تار عنکبوت را میبافتند و از آن پرهایی را به نشانه رهایی آویزان میکردند و کنار تخت نوزاد میگذاشتند .این بار در جمع دوستان خود به مکالمه انگلیسی درباره خرافات را شروع کنید و نظر آنها را در این باره بدانید حتما مکالمه شادی پیشرو خواهید داشت.در  ادامه دیگر خرافات مرسوم در کشور های دیگر را به زبان انگلیسی آورده ایم تا با دوستان خود درباره آنها هم اظهار نظر کنید.

نمونه مکالمه انگلیسی درباره خرافات

Traditions and superstitions

The tooth fairy

If a child puts a lost tooth underthe pillow at night, the tooth fairy will come during the night and leave behind some money.

Good luck

If  the first butterfly you see in the year is white, you will have good luck all year.

Ladders

If you walk under a ladders , you will have bad luck for a year.

Throwing a coin in a fountain

If you throwing a coin in to a well or fountain and making a wish, the wish will come true.

Gold at the end of a rainbow

If you dig at the end of a rainbow, you will find gold.

Mirrors

If you break a mirrors, you will have seven years of bad luck.

Fly bee

If a bee fly into your home, soon you will have a visitor.if you kill the bee you will have bad luck ,or the visitor will be someone you don`t  like.

 این ها نمونه ای از اعتقادات قدیمی و افکار خرافی در کشور های دیگر است میتوانید روی تک تک آنها مکالمه انگلیسی کنید و حدس زنید پیشینه تاریخی آن چه بوده و آیا ما هم مشابه این خرافات را داریم یا نه . برای دیدن نمونه های بیشتر مکالمه درباره خرافات روی این لینک کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *