کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

مهارت مکالمه یا همان اسپیکینگ تنها مهارتی است که خیلی سریع سطح زبان شما را نشان می دهد.

از گذشته گفته اند:

تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد.

کلاس های خصوصی و گروهی زیاد و متنوعی در ایران برگزار می شوند که هدف آن ها تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی شما می باشد. کلاس هایی که اکثرا از یک یا چند کتاب استفاده می کنند و به تمرین اسپیکینگ می پردازند. یکی از ویژگی های مثبت این کلاس ها گروهی بودن ان ها می باشد که باعث می شود بتوانید با افراد مختلف با سطح و دانش زبانی متفاوت هم کلام شوید و از یکدیگر یاد بگیرید.

جالب اینجاست که بسیاری از زبان اموزان پس از شرکت در این کلاس ها همچنان مشکلات زیادی در اسپیکینگ خود دارند. برخی هم در زمینه هایی که در کلاس به ان ها پرداخته شد تقویت شده اند اما هنوز در بخش های زیادی دچار مشکل هستند.

اما حلقه گم شده کلاس های تقویت اسپیکینگ چیست؟

با تجربه طولانی مدتی که در اموزش زبان به افراد با سنین و سطوح مختلف زبانی داشته ام دریافتم که تنها صحبت کردن درباره یک موضوع در کلاس کافی نیست. بلکه زبان اموز باید در موقعیت واقعی نیز قرار بگیرد. علاوه بر این هر زبان اموز بایستی یک پارتنر با سطح زبانی بالاتر از خود در طول مدت یادگیری و تقویت مهارت اسپیکینگ خود داشته باشد. با بکارگیری این دو مورد، مهارت اسپیکینگ هر زبان اموز خیلی سریع تر از دیگران رشد کرده و به خود امیدوارتر می شود.

 

راهکار ما در فول استاپ چیست؟

ما در فول استاپ به ارائه نمونه مکالمه های انگلیسی برای تمرین با پارتنر به شما پرداخته ایم. یکی از اهداف این نمونه های مکالمه کمک به شبیه سازی موقعیت واقعی با ارائه سوالات احتمالی که ممکن است در ان موقعیت برای شما پیش بیاید بوده است. در کلاس های خصوصی انلاین/ حضوری فول استاپ یک پارتنر بصورت طولانی مدت به تمرین مکالمه انگلیسی در طولانی مدت می پردازد.

کلاس های انلاین از طریق چت تصویری بوسیله اسکایپ یا واتساپ برگزار می شوند و کلاس های حضوری هم در محل های مختلف بسته به موضوع مورد بحث برگزار می شوند. بعنوان مثال اگر موضوع مکالمه درباره طبیعت است در پارک به تمرین پرداخته می شود. این ها همگی نوعی مدرن از کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی می باشند که در دنیای امروز طرفداران بسیاری دارند. کلاس های خصوصی مکالمه انگلیسی توسط اساتید برتر و به نام جهان مورد تایید و استفاده قرار گرفته اند که نشان از کارامد بودن این روش می باشد.

اساتید در فول استاپ چه کسانی هستند؟

تمامی اساتید ما در فول استاپ افرادی هستند که دارای مدرک ایلتس یا تافل بوده و چندین سال سابقه تدریس زبان در اموزشگاه های معتبر دارند.

هزینه کلاس های تقویت مکالمه چگونه است؟

هزینه کلاس ها کمتر از نرخ کلاس های برگزار شده توسط آموزشگاه ها می باشد چراکه ما در فول استاپ هزینه هایی که به یک اموزشگاه متحمل می شود را نداریم پس می توانیم با نرخ کمتری که تنها همان هزینه استاد است به برگزاری کلاس بپردازیم.

به چند جلسه کلاس نیاز دارم؟

این سوال از ان سوال هایی است که افراد زیادی از ما می پرسند. پاسخ به این سوال نیازمند بررسی چندین فاکتور می باشد. این که سطح فعلی زبان شما در چه حدی است، چه مدت زمان برای تقویت مهارت خود در اختیار دارید، هدف شما از یادگیری زبان چیست، سرعت یادگیری شما چقدر است، در چه بخش هایی از زبان که به اسپیکینگ ربط پیدا می کنند ضعیف و در چه بخش هایی قوی هستید، و … معمولا پس از 3 جلسه کلاس می توانیم سطح شما را متوجه شویم و سپس می توانیم تعداد کلاس های مورد نیاز را به شما اعلام کنیم.

زمان برگزاری کلاس ها چگونه است؟

کلاس های انلاین اکثرا عصر به بعد برگزار می شوند چراکه اکثر زبان اموزان یا دانشجو هستند یا شاغل که بهترین زمان برای ان ها شب ها می باشد. البته این زمان بسته به برنامه شما و استاد قابل تغییر است. کلاس های حضوری هم قابل هماهنگی هستند.

چگونه درخواست کلاس بدهم؟

برای ثبت درخواست کلاس کافیست فرم زیر را پر کرده تا با شما تماس برقرار شده و درباره تقویت مکالمه با شما صحبت شود و پس از برنامه ریزی کلاس های شما اغاز شوند.

 


درصورتیکه در پر کردن این فرم مشکل داشتید می توانید از طریق فرم تماس با ما برای درخواست کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی اقدام کنید.