کلاس زبان انگلیسی در گرجستان

کلاس زبان انگلیسی در گرجستان

گرجستان کشوری است که به خاطر پیوستن به اتحادیه اروپا مورد توجه افراد بسیاری از سراسر دنیا قرار گرفته است. یکی از کشورهایی که مردم آن کشور برای تفریح و گردشگری گرجستان را انتخاب کرده اند ایران است. در چند سال اخیر ایرانیان بسیار زیادی برای تفریح، کار و حتی مهاجرت به گرجستان رفته اند و روز به روز بر این تعداد افزوده می شود. اخیرا افراد زیادی گرجستان را محلی برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کرده اند. بعلاوه اینکه افرادی که برای مهاجرت به گرجستان می روند بخاطر ارتباط تنگاتنگ و نردیکی که این کشور با اروپا دارد و بسیاری از ایرانیان قصد سفر به دیگر کشورهای اروپا به قصد تفریح و کار دارند باید زبان انگلیسی خود را تقویت کنند از این رو به دنبال کلاس زبان انگلیسی در گرجستان هستند.

با توجه به اینکه واحد پول گرجستان ارزان تر از پول رایج در اروپا می باشد، از این رو ایرانیان زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی به گرجستان مهاجرت می کنند. هزینه های زندگی در مقایسه با دیگر کشورهای قاره اروپا کمتر می باشد. از این رو یادگیری زبان انگلیسی برای شما هزینه کمتری خواهد داشت. ایرانیانی که برای زندگی به گرجستان مهاجرت می کنند، می بایست زبان رسمی گرجستان که گرجی می باشد و نزدیکی زیادی به زبان روسی دارد را فرا بگیرند. بسیاری از ایرانیان در کنار زبان گرجی می خواهند با شرکت در کلاس زبان انگلیسی در گرجستان زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنند. خیلی ها در یک سال اول به یادگیری زبان گرجی می پردازند و سپس به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند.

کلاس زبان انگلیسی در گرجستان

کلاس زبان انگلیسی در گرجستان

یادگیری زبان انگلیسی در گرجستان برای ایرانیان به روش های مختلف امکان پذیر می باشد.

کلاس زبان انگلیسی در گرجستان

 

کالج های زبان انگلیسی در گرجستان

یکی از راه های آن ثبت نام در کالج های بین المللی یادگیری زبان انگلیسی در شهر تفلیس می باشد. در این کلاس های یادگیری زبان انگیسی، به زبان انگلیسی به شما آموزش داده می شود. با توجه به اینکه سطح زبانی شما در چه حدی می باشد، کلاس ها و برنامه های متفاوتی برای شما در نظر گرفته می شود. این کلاس ها معمولا بصورت گروهی با تعداد تا حداکثر 15 نفر برگزار می شوند و افراد از نژادهای مختلف در کلاس شما حضور خواهند داشت.

 

کلاس های خصوصی زبان انگلیسی در گرجستان

همانند کشورهای دیگر در گرجستان نیز می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی کلاس خصوصی داشته باشید. کلاس های خصوصی نیز معمولا به دو دسته تقسیم می شوند، کلاس هایی که با 2 تا نهایتا 3 نفر برگزار می شوند و کلاس هایی که بصورت کاملا خصوصی و تک نفره برگزار میشوند. در این کلاس ها استاد زبان انگیسی در محل شما حاضر شده و به تدریس زبان می پردازد. اساتید زبان انگلیسی که کلاس های خصوصی برگزار می کنند ممکن است از گرجستان باشند یا حتی از کشورهای دیگر. در این بین امکان اینکه استادی که زبان انگلیسی زبان مادری وی باشد را پیدا کنید نیز میسر است. اما اکثر اساتید گرجی هستند که به شما زبان انگلیسی را اموزش می دهند.

کلاس زبان انگلیسی در گرجستان

 

کلاس های انلاین آموزش زبان انگلیسی

روش دیگر یادگیری زبان انگلیسی در گرجستان شرکت در کلاس های انلاین می باشد. کلاس های انلاین از طریق چت تصویری بوسیله اسکایپ یا واتساپ برگزار می شوند. این کلاس ها نوعی مدرن از کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی می باشند که در دنیای امروز طرفداران بسیاری دارند. کلاس های خصوصی مکالمه انگلیسی توسط اساتید برتر و به نام جهان مورد تایید و استفاده قرار گرفته اند که نشان از کارامد بودن این روش می باشد. در این کلاس ها که می توانید از طریق همین وب سایت درخواست خود برای کلاس را ثبت کنید به این صورت برگزار می شوند که پس از ثبت درخواست یکی از اساتید با شما وارد کلاس آنلاین می شود و در جلسه اول تعیین سطح شما انجام می شود. پس از ان برنامه ای برای شما تدوین شده و به شما ارائه می شود. سپس کلاس های انلاین شما برگزار می شوند و یادگیری زبان انگلیسی شما اغار می شود.

کلاس زبان انگلیسی در گرجستان

 

راهکار ما برای یادگیری زبان انگلیسی در گرجستان چیست؟

با توجه به اینکه زندگی در یک کشور دیگر هزینه ها و مشکلات خاص خود را دارد، زمان از مهمترین چالش های پیش روی شماست. از این رو پیشنهاد و راهکار ما در فول استاپ برای یادگیری زبان انگلیسی در گرجستان ثبت نام در کلاس های انلاین و حضوری خصوصی می باشد. در این کلاس ها یکی از اساتید مجرب و حرفه ای ما که در گرجستان مستقر می باشد به شما معرفی شده و کلاس های شما برگزار می شود. کلاس ها بصورت انلاین به وسیله اسکایپ و واتساپ برگزار می شوند.

 

اساتید در فول استاپ چه کسانی هستند؟

تمامی اساتید ما در فول استاپ افرادی هستند که دارای مدرک ایلتس یا تافل بوده و چندین سال سابقه تدریس زبان در اموزشگاه های معتبر در ایران را دارند. اساتید فول استاپ خود در کشورهای مختلفی زندگی کرده اند و به نیازهای اصلی شما از زبان انگلیسی آگاهی کامل دارند و به شما بهترین و ضروری ترین چیزهایی که باید بدانید را می آموزند.

 

هزینه کلاس های یادگیری زبان انگلیسی چگونه است؟

هزینه کلاس ها کمتر از نرخ کلاس های برگزار شده توسط کالج ها می باشد چرا که ما در فول استاپ هزینه هایی که به یک کالج متحمل می شود را نداریم پس می توانیم با نرخ کمتری که تنها همان هزینه استاد است به برگزاری کلاس بپردازیم. اساتید ما در گرجستان زندگی می کنند و از نرخ کلاس ها و هزینه های دیگر از جمله رفت و امد و خرید کتاب در گرجستان آگاهی کامل دارند از این رو بهترین و مناسب ترین قیمت ها را در مقایسه با دیگر انتخاب های شما برای یادگیری زبان انگلیسی در گرجستان در اختیار شما قرار می دهند.

به چند جلسه کلاس نیاز دارم؟

این سوال از ان سوال هایی است که افراد زیادی از ما می پرسند. پاسخ به این سوال نیازمند بررسی چندین فاکتور می باشد. این که سطح فعلی زبان شما در چه حدی است، چه مدت زمان برای تقویت مهارت خود در اختیار دارید، هدف شما از یادگیری زبان چیست، سرعت یادگیری شما چقدر است، در چه بخش هایی از زبان که به اسپیکینگ ربط پیدا می کنند ضعیف و در چه بخش هایی قوی هستید، و … معمولا پس از 1 جلسه کلاس می توانیم سطح شما را متوجه شویم و سپس می توانیم تعداد کلاس های مورد نیاز را به شما اعلام کنیم.

زمان برگزاری کلاس ها چگونه است؟

کلاس های انلاین اکثرا عصر به بعد برگزار می شوند چراکه اکثر زبان اموزان یا دانشجو هستند یا شاغل که بهترین زمان برای ان ها شب ها می باشد. البته این زمان بسته به برنامه شما و استاد قابل تغییر است. کلاس های حضوری هم قابل هماهنگی هستند.

چگونه درخواست کلاس بدهم؟

برای ثبت درخواست کلاس کافیست فرم زیر را پر کرده تا با شما تماس برقرار شده و درباره تقویت مکالمه با شما صحبت شود و پس از برنامه ریزی کلاس های شما اغاز شوند. با پر کردن فرم زیر همکاران ما جهت برگزاری کلاس زبان انگلیسی در گرجستان با شما تماس خواهند گرفت.

برای مطالعه نمونه های مکالمه انگلیسی به این لینک مراجعه کنید.

فرم درخواست کلاس زبان انگلیسی در گرجستان برای ایرانیان ساکن گرجستان